Tapetování

Tapetování se opět dostává do kurzu, což souvisí i s širokou nabídkou kvalitních tapet. Při tapetování používáme kvalitní vinylové a vliesové tapety nebo textilní tapety značky UMWALLE. Kvalitní tapety dokážou umocnit dojem z interiéru, působí velmi luxusně a lze použít na kteroukoliv zeď. S tapetováním má naše společnost bohaté zkušenosti.

Nabídka tapet, které používáme

Tapety

Tapety se znovu vracejí do módy. Jejich výhodou je, že dokážou zakrýt drobnější nerovnosti. Používáme různé druhy tapet, levnější i dražší, záleží na výběru zákazníka. Kvalitní tapety dokážou umocnit dojem z interiéru a působí velmi luxusně. Lze je použít na kteroukoliv zeď. S tapetováním máme bohaté zkušenosti. Tapetářské práce, které děláme, jsou vhodné nejen pro byty, ale i pro hotely, penziony, banky, nebo také luxusní obchody, kavárny, atd.

Vinylové a vliesové tapety

Vinylové a vliesové tapety jsou moderní. Pokud chcete váš interiér výrazně odlišit, pak vám tento druh tapetování doporučujeme. Vinylové tapety se dají dobře omývat a dobře se dají odlepit od zdi. Jsou buď s barevným vzorkem, případně mají povrchovou strukturu. Stačí, když si vyberete druh tapety, tapetování již nechte na nás.

Textilní tapety

Textilní tapety značky UMWALLE, které naše společnost nabízí, patří mezi tapety, které jsou moderní a působí elegantním a luxusním dojmem. Tyto tapety oživí každý interiér. Textilní tapety nabízíme v nejrůznějších vzorech. Volba tapety záleží na tom, jaký je interiér a také na představách zákazníka. S výběrem vhodné tapety rádi každému pomůžeme.

Pokud jsou na zdech staré tapety, odstraníme je a pak již přistoupíme k tapetování tapetou, kterou si vyberete.

Nástřiky

Realizujeme kvalitní nástřiky barvami značek Jaeger, Gota, Marmorýn a Colorflek. Nástřiky těmito barvami jsou vhodné na veškeré podklady, například na zdivo, sádrokarton, atd.

Lišty

Děláme také lepení stropních podhledů a různých lišt. Lišty krásně doplní váš interiér a dodají vašemu domovu kouzlo.

Dekorace

Nabízíme různé dekorace na stěny. Tyto dekorace na stěny jsou v různých barevných provedeních.

Tapety jsou vhodné například pro:

pokoje v domech a bytech
hotely
penziony
banky
luxusní obchody
kavárny, atd..

Ceny za jednotlivé práce se liší v závislosti na konkrétním požadavku. Odvíjí se zejména od použitých materiálů, rozsahu a náročnosti prací. Zašlete nám prosím nezávazně svou poptávku nebo nám zavolejte a my zpracujeme pro vás individuální kalkulaci.

Naše služby jsou kvalitní a cenově dostupné. Vždy se snažíme vyhovět všem přáním zákazníka. V případě zájmu vám rádi se vším poradíme. Vážíme si všech zakázek, jak malých, kdy klient chce vymalovat pouze jeden pokoj, tak i velkých zakázek, s nimiž máme rovněž bohaté zkušenosti.

Jsme profesiolálové, kteří si zakládají na kvalitně odvedené práci.
Copyright ©
2023
Petr Kaňka
vytvořil
Petr Smejkal